Tiny House, czyli ucieczka od rzeczywistości

Zmiana otoczenia nie zawsze musi się wiązać z kosztowną i uciążliwą przeprowadzką. Na nowe miejsce można się przenieść po prostu z całym domem. Jak to możliwe? Wystarczy zamieszkać w Tiny House – mobilnym, wygodnym domku dla całej rodziny.

Jak wygląda budowa mobilnego domku?

Mikrodomek powstaje na przyczepie z homologacją, co bardzo usprawnia transport konstrukcji z miejsca na miejsce. Dom jest mały, bo ma raptem nieco ponad 20 metrów kwadratowych, ale w zamian za to nie jest wymagane pozwolenie na budowę. Tiny House jest zawsze dostosowywany do indywidualnych oczekiwań klienta, dzięki czemu otrzymuje on przytulną, komfortową przestrzeń do życia, zaplanowaną tak, by naprawdę można było się poczuć jak we własnym domu.

Przyczepa mikrodomku zapewnia bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji, zarówno podczas transportu, jak i samego mieszkania. W stanie spoczynku domek utrzymują jeszcze solidne cztery podpory. Mobilny domek ma w środku kuchnię, łazienkę, część dzienną, a sypialnia z wygodnym materacem znajduje się na antresoli.

Dokąd można się przenieść ze swoim Tiny House?

Mikrodomek daje swoim lokatorom prawdziwą wolność, bo można w nim zamieszkać niemalże wszędzie, a przeprowadzka nie wymaga pakowania i długich przygotowań – domek wolno ustawić w dowolnej lokalizacji, jeśli jednak jest to grunt prywatny, należy wcześniej zapytać właściciela o zgodę. Morze? Las? Góry? Wszędzie tam da się dotrzeć ze swoim mobilnym domkiem, by przez kolejne tygodnie cieszyć się pięknymi widokami.

Ucieczka na łono natury wcale nie musi się wiązać z niedogodnościami i obniżeniem komfortu życia. Tiny House został tak zaprojektowany, by znalazły się w nim udogodnienia znane z tradycyjnych budynków – jest kuchnia, w której można ugotować obiad, łazienka z prysznicem i ekologiczną toaletą, prąd, ogrzewanie, wentylacja. Takie warunki będą wystarczające nie tylko na wakacje, ale również do pracy zdalnej, kiedy zechcemy chociaż na krótki czas uciec od zgiełku miasta.

Kto może zamieszkać w mikrodomku?

Tiny House to dobre rozwiązanie dla singli oraz par. Mikrodomek przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym niezależność i życie w zgodzie z naturą. Każdy domek jest unikalny, dopasowany do właścicieli, i do tego tani – kosztuje dużo mniej od zwykłego domu czy mieszkania, i nie jest drogi w utrzymaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *