Zakupy w sklepie internetowym – współczesne technologie wyznacznikiem nowoczesności

Wygodne zakupy w domowym zaciszu.

Polacy chętnie korzystają ze zdobyczy współczesnej myśli technologicznej. Już dawno przestaliśmy być zaściankiem Europy i mamy dostęp do wszystkiego, co oferuje nowoczesny świat. Na co dzień jesteśmy narodem bardzo zabieganym i wiele czasu zajmuje nam realizacja aspiracji zawodowych. Tempo życia i coraz bardziej powszechny dostęp do Internetu sprawiają, że coraz częściej i chętniej robimy zakupy w sklepach internetowych. Taka forma zakupów zyskuje sobie obecnie coraz większą liczbę zwolenników. Dzięki Internetowi mamy dostęp do najnowocześniejszych i najmodniejszych na daną chwilę artykułów. Przez Internet kupujemy niemal wszystko co potrzebne nam do życia. Powstające coraz liczniej sklepy internetowe oferują polskiemu klientowi łatwe, spokojne i bezpieczne dokonywanie zakupów w domowym zaciszu, a oferta takich sklepów jest zazwyczaj obszerniejsza niż to, co możemy zobaczyć w tradycyjnym punkcie handlowym.

Pleszewska marka meblezet.com – odpowiedź na zapotrzebowanie współczesnego rynku.

Pleszewska firma GA STAR s.c. zajmuje się sprzedażą mebli od dziesięciu lat i przez ten czas zdobyła bogate doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów, którzy wracają do naszych sklepów przy kolejnych zakupach. Jesteśmy elastyczni w swojej ofercie. Wraz z rosnącym zainteresowaniem zakupami za pośrednictwem Internetu stworzyliśmy markę meblezet.com – przyjazny nowoczesnemu klientowi sklep internetowy https://meblezet.com/ .

Bogata oferta mebli w naszym sklepie.

Z nami wyposażysz swój dom w każdy rodzaj mebli, które pomogą Ci w zagospodarowaniu zarówno nowoczesnych jak i klasycznych w stylu przestrzeni. Nasza strona ma kilka działów, gdzie szybko odnajdziesz meble, które wesprą Cię w projektowaniu efektownego, komfortowego i bezpiecznego domu. Znajdziesz tu inspiracje dla swojej wymarzonej i nowocześnie wyposażonej kuchni. Urządzisz piękny salon, gdzie chętnie odpoczniesz i który zachwyci przyjmowanych przez Ciebie gości. Wygodna sypialnia stanie się komfortowym miejscem na błogi sen i wypoczynek po wyczerpującym dniu. Twoje dzieci szybko odnajdą przyjazny sobie świat w pokoju urządzonym dzięki naszym propozycjom. Każdą łazienkę łatwo przekształcisz we wspaniałe, sprzyjające relaksowi domowe SPA. Jeśli potrzebujesz mebli do komfortowego biura lub chcesz wyposażyć w meble firmową  przestrzeń, nasz sklep jest do Twojej dyspozycji.

Inspirująca pomoc w projektowaniu wnętrz.

Jeśli nie masz pomysłu na zaaranżowanie domu, możesz skorzystać z naszych porad i poczytać artykuły, które staną się wspaniałą inspiracją dla Twoich pomysłów projektowych https://meblezet.com/content/12-porady-inspiracje . Tutaj dowiesz się jakie tendencje panują obecnie w światowej stylistyce i jak wykorzystać propozycje naszego sklepu do stworzenia domu z Twoich marzeń. Ze spokojem i w dowolnym dla Ciebie momencie dnia lub nocy możesz się wszystkiemu przyjrzeć oraz dokładnie przemyśleć wybór i skonsultować go z rodziną. Każdy nasz mebel jest dokładnie zwymiarowany abyś miał pewność, ile miejsca zajmie Wybrana przez Ciebie aranżacja przestrzeni.

Dostawa zakupionych mebli.

Oferujemy dwa sposoby realizacji zamówień. Wszystkie kupowane u nas meble o wartości powyżej 300 zł dostarczymy bez kosztów transportu wprost do Twojego domu. Nasz firmowy transport dowiezie go w każde miejsce w kraju. O planowanym terminie dostawy powiadomimy Cię telefonicznie przynajmniej dwa dni wcześniej lub uzgodnimy z Tobą dogodny dla obu stron termin realizacji zamówienia. Możesz też zdecydować się na Dostawę Premium – realizowaną przy pomocy firmy kurierskiej DTS. Koszt takiej dostawy jest zależny od wartości zamówienia.

Płatność, reklamacje i zwroty.

Płatności za kupione u nas meble możesz dokonać na kilka sposobów i bez konieczności wychodzenia z domu. Proponujemy Ci wygodne metody płatnicze:

  • gotówka przy odbiorze,
  • zwykły przelew bankowy,
  • e-raty Santander Bank,
  • za pośrednictwem Credit Agricole Raty
  • opcja zakupu ratalnego Alior Bank i mBank.

Działamy w zgodzie z obowiązującym prawem i przepisami Kodeksu Cywilnego.  Jako konsument masz prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu zakupionego asortymentu w terminie 14 dni od daty otrzymanego towaru. W przypadku stwierdzenia fabrycznej usterki możesz skorzystać z przysługującego Ci prawa do reklamacji. Regulaminy dotyczące zwrotów i reklamacji dostępne są na stronie internetowej naszego sklepu https://meblezet.com/ .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *