Sofy trzyosobowe – poznaj topowe modele na nadchodzący sezon jesienny

Wczesna jesień, to jeszcze całkiem miłe wspomnienie lata. Ciepłe i słoneczne dni, kolorowe liście, czas spacerów. Późna jesień natomiast, przynajmniej w naszych szerokościach geograficznych to zwykle chłód, plucha, długie i zimne wieczory, które zazwyczaj chcemy spędzać w domu i przeważnie na kanapie… Wraz z marką Gala Collezione, przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji sof trzyosobowych, które zdecydowanie umilą jesienne wieczory w domowym zaciszu!

Sofy rodzinne

Pisząc o sofach rodzinnych mamy tu na myśli oczywiście narożniki, bądź duże sofy trzyosobowe. https://www.galameble.com/sofy/sofy-trzyosobowe/ – sposród wielu propozycji, jakie znajdziecie w ofercie marki Gala Collezione, wyłoniliśmy swoich faworytów. Nic nie sprawi, że poczujemy się tak komfortowo, jak rozłożysta sofa z otulającymi uszami, obita miekką tkaniną jak na przykład sofa Lorien, Forli, czy Voss. Forli to jednocześnie prosty i minimalistyczny mebel, podczas gdy Voss, ze względu na pikowania, ma już zdecydowanie bardziej ozdobny i elegancki charakter.

Pewne modele sof wprost idealnie prezentują się w skórzanych obiciach. Jednym z takich mebli jest sofa Genova. W Gala Collezione mamy oczywiście możliwość dowolnego ich wyboru, my jednak uwielbiamy wprost skórzane wersje tych sof! Same w sobie prezentują się one zjawiskowo, jesienią natomiast możemy ozdobić je ciepłym pledem, miękkimi poduchami i cieszyć wyjątkowym komfortem. Jeśli masz do dyspozycji duży salon, zestaw ze sobą dwuosobową i trzyosobową sofę Genova. Stworzysz tym samym rodzinne wnętrze o wyjątkowo eleganckim charakterze.

Najmodniejsze sofy do salonów w każdym stylu

Jeśli narożnik, bądź sofa trzyosobowa nie wchodzą w grę w twoim wypadku, np. ze względu na zbyt małą przestrzeń – nic straconego. Na stronie producenta znaleźć możesz kompletną ofertę sof marki Gala Collezione, a w niej kilka bardzo zgrabnych i kompaktowych modeli, jak np. sofa Axel. Ze względu na duży wybór kolorów obić, a także ich rodzajów – skóra bądź tkanina, sofa stwarza duże możliwości personalizacji, dzięki czemu odnajdzie się w salonach w każdym niemal stylu!

Aby zmienić nieco aranżację wystroju – z letniej na jesienną, czasem wystarczy właśnie umiejętna gra kolorami albo zmiana dodatków. Koce, narzuty i poduchy, puffy i duże świece, rośliny, czy ozdoby na ścianach mogą odmienić wnętrze nie do poznania! W Strefie Inspiracji na stronie marki Gala Collezione, znajdziesz również kilka bardzo ciekawych trików wnętrzarskich, które zdecydowanie pomogą Ci stworzyć wyjątkowy klimat w salonie na długie, jesienne wieczory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *