Plisy na okna – stylowe i praktyczne

Plisy na okna to niezwykle wygodne, osłaniające wnętrza produkty, które produkowane są na indywidualny wymiar klienta. Plisy przesuwają się na aluminiowych prowadnicach w kolorze białym, które utrzymują tkaninę zaciemniającą. Akcesoria montażowe i komponenty wykonane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na zarysowania. Plisy okienne charakteryzuje dwukierunkowy system, co oznacza, że można je odsuwać zarówno z góry na dół, jak i z dołu do góry.

Plisy okienne – montaż

Montaż rolet plisowanych jest całkowicie bezinwazyjny. Dzięki regulowanym wieszakom montażowym można w prosty sposób zamontować plisę bez wywiercania otworów w ramie okiennej. Tego typu wieszaki przeznaczone są zarówno do okien otwieranych, jak i uchylnych. Jeżeli dysponujemy oknami, które się nie otwierają ani nie uchylają, jak w przypadku okien fix, wówczas wieszaki montujemy za pomocą dwustronnej taśmy klejącej do ramy okiennej. Obsługa plis polega na przesuwaniu dolnego lub górnego uchwytu zamocowanego na dolnej i górnej prowadnicy.

Rolety plisowane – nowoczesne rozwiązanie dla ochrony okna

Jednym z najbardziej popularnych rodzajem plis są plisy Basic, które stanowią najpraktyczniejszy wariant osłon okiennych. Rolety plisowane stanowią nowoczesny sposób ochrony wnętrz przed nadmiernym nasłonecznieniem zarówno w mieszkaniach, biurach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Oprócz funkcji ochronnej i zapewniającej prywatność, plisy okienne są także niezwykle dekoracyjne. Letnią porą doskonale izolują wnętrza przed promieniami słońca.

Dzięki konkurencyjnej cenie, łatwemu montażowi oraz możliwości sterowania od góry do dołu, obsługa plis na okna jest niemalże intuicyjna. Obudowane elementy montażowe stanowią dyskretne wykończenie plis podnosząc ich wizualną atrakcyjność. Piękny design plis sprawia, że coraz częściej zapraszamy je do swoich domów i mieszkań. Dzięki swojej uniwersalności, skutecznej ochronie przed słońcem i spojrzeniami przechodniów, plisy stanowią wspaniałą dekorację okna, która wpasuje się do każdego stylu  domu lub mieszkania. Bogaty wybór produktów, wzorów i kolorów pozwala wybrać wariant idealny zgodny z naszymi oczekiwaniami. To czyni plisy niezwykle rozchwytywanym produktem, którego jakość wykonania doceniło już wiele zadowolonych klientów. Wyłącznie od Ciebie i Twoich potrzeb zależy na jaki model plis okiennych się zdecydujesz. Wybór jest naprawdę bogaty.

Rolety rzymskie – tkanina plisowana

Tkanina plis nie jest zwykłym materiałem. Jej powierzchnia pokryta jest specjalnym impregnatem, który uniemożliwia wnikanie kurzu i brudu w strukturę materiału. Niewielkie zabrudzenia usuwamy za pomocą szkolnej gumki do ścierania, z kolei te większe za pomocą wilgotnej, miękkiej szmatki. Nie zaleca się stosowania detergentów, które w kontakcie ze światłem słonecznym mogą odbarwić tkaninę. Częste i skuteczne odkurzanie plis okiennych za pomocą włosowatej końcówki odkurzacza pozwala utrzymać je w idealnym stanie.

Tkanina do plis – funkcjonalność w najlepszym wydaniu

Tkanina plisowana do złudzenia przypomina materiał złożony w harmonijkę, jaki niegdyś był wykorzystywany w żaluzjach. Idealnie złożona tkanina stanowi niezwykle estetyczne wykończenie każdego okna. Poliestrowa tkanina, z jakiej wykonane są plisy, nie zawiera szkodliwych substancji i posiada wszelkie atesty higieniczne oraz certyfikat Standard 100 Oeko-Tex.

Bez względu na to, czy szukasz plis o nietypowych kształtach, czy do okien dachowych na https://familyrollo.pl/ znajdziesz produkty funkcjonalne, które dopasujesz do stylu wnętrza i własnych potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *