Plakat z planem Twojego miasta to świetny pomysł na dekorację ścienną.

Dekoracja ścian oryginalnymi plakatami zdobywają wielu miłośników. Już od kilku lat trwa w najlepsze moda na plakat. Sklepy z plakatami prezentują wiele kategorii plakatowych związanych z naturą, zwierzętami, krajobrazem miejskim, czy abstrakcyjną sztuką. Ciekawą formą zdobienia ścian może być również plakat przedstawiający plan Twojego miasta.

Jak tworzone są nasze plakaty na ściany z planem miast?

Plakaty z wzorem mapy są wynikiem połączenie specjalnego oprogramowania do generowania map określonego zakątka oraz działania programów graficznych (i grafika oczywiście). Mapy w ten sposób stworzone zawierają dokładną siatkę dróg i ulic danej miejscowości, są na niej również zaznaczone rzeki, jeziora i inne zbiorniki wodne. Mapy mogą zostać opracowane dla niemal każdej miejscowości, czy regionu na ziemi. Na życzenie Klienta nasza firma dostosuje kolorystkę map. Możemy zatem wybrać różne kombinacje kolorystyczne podkładu mapy, różne kolory zbiorników wodnych, czy nawet poszczególnych dróg. Możliwe jest również specjalne oznaczenie konkretnego miejsca na danej mapie. W ten sposób możliwe jest stworzenie wyjątkowej, personalnej mapy związanej z miejscem urodzenia, czy miejscem poznania ukochanej osoby.

Druk w formie plakatu, ale nie tylko.

Zdecydowanie najpowszechniejszą formą produkcji ozdób ściennych w formie mapy jest papierowy plakat. Plakaty na ścianę produkowane przez naszą firmę wytwarzane są na papierze o dużej gramaturze, około 250 gram na metr kwadratowy. Technologia druku opiera się na farbach wodnych, zupełnie bezwonnych i neutralnych dla środowiska oraz ludzi. Nasze maszyny pracują w oparciu o dziesięć niezależnych zbiorników farbowych, każdy w innym kolorze, dzięki czemu nasycenie plakatu kolorem jest naprawdę wyjątkowe. W przypadku chęci wyprodukowania mapy w dużo większym formacie niż zwyczajowy plakat możliwe jest jej wydrukowanie w formie tapety (w naszej ofercie znajdują się zarówno tapety samoprzylepne, jak i tapety flizelinowe, naklejane na ścianę przy użyciu klasycznego kleju tapetowego). W przypadku tapety, produkcja odbywa się z podziałem na bryty. Obraz mapy może być naprawdę duży, jednak ze względu na łatwość aplikacji mapę dzieli się na pasy (długości do 1,5 metra). Sam podział na pasy, wyliczenie konkretnej ilości potrzebnej tapety następuje w relacji Klient- Sklep.

Bluebird-Design Twój sklep z plakatami i nie tylko.

Bluebird-Design to sklep prowadzony przez twórców wyjątkowych plakatów, które ozdobią każdą ścianę. Dzięki naszemu parkowi technicznemu możemy również wyprodukować każdą inną ozdobę ścienną począwszy od ozdób drewnianych, przez aluminium, aż po wszelkiego rodzaju folie pianki itp..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *