Ile kosztuje monitoring Uniarch dla domu lub firmy?

Marka Uniarch to uznany w branży dostawca profesjonalnych rozwiązań do monitoringu dla osób prywatnych oraz klientów biznesowych. W dzisiejszym tekście sprawdzimy, czym wyróżniają się produkty tego producenta oraz ile kosztuje monitoring Uniarch dla domu lub firmy!

Wybór porządnych kamer do monitorowania terenu przydomowego podwórka albo firmowej posesji czy wnętrza budynku wpływa na podniesienie poziomu bezpieczeństwa mienia. Nowoczesne rozwiązania oferują Ci nie tylko możliwość rejestrowania obrazu w nocy czy szeroki zakres dynamiki DWDR, lecz również nowatorskie funkcje rozpoznawania obrazu, wspierane przez AI. Sprawdźmy, ile kosztują kamery oraz monitoring Uniarch oraz czym wyróżniają się produkty tej marki!

Czym wyróżnia się monitoring Uniarch?

Niezawodność, rejestrowanie obrazu przez całą dobę, optymalne ekonomicznie rozwiązania oraz szybkość wdrożenia i szerokie możliwości – tak w skrócie można opisać zalety monitoringu Uniarch. Czym wyróżniają się produkty tej marki?

  1. Szybkość instalacji – dzięki nowatorskiemu podejściu do montażu oraz konfiguracji kamer, monitoring marki Uniarch wyróżnia się niemalże ekspresowym wdrożeniem – niezależnie czy mówimy o domu jednorodzinnym, czy siedzibie dużej firmy.
  2. Oszczędność na okablowaniu – monitoring Uniarch wspiera technologię PoE (ang. Power over Ethernet). Dzięki temu zyskujesz możliwość wykorzystania skrętki komputerowej nie tylko do transmisji obrazu i danych, lecz również zasilania kamer IP PoE. Nie musisz kupować i montować osobnego okablowania zasilającego.
  3. Nowoczesne funkcje – kamery opisywanej przez nas marki zapewniają Ci dostęp do rozbudowanych możliwości. Urządzenia wspierają nowatorskie funkcje, takie jak automatyczna detekcja ruchu czy w pełni zautomatyzowany tryb nocny.

Komponenty elektroniczne wykorzystywane do produkcji kamer IP CCTV monitoringu Uniarch wyróżniają się ponadto niezawodną pracą, nawet podczas intensywnej eksploatacji. Dodatkowo specjalne oświetlacze IR zapewniają doskonałe parametry rejestracji obrazu nawet w nocy!

Jak wybrać monitoring Uniarch?

Wielu użytkowników zastanawia się, jak wybrać monitoring Uniarch dla firmy lub domu jednorodzinnego. Poniżej przedstawiamy Ci kilka uniwersalnych wskazówek!

  • Liczba kanałów – w zależności od potrzeb dobierz rejestrator, oferujący odpowiednią liczbę kanałów. Dostępne na rynku rozwiązania posiadają zazwyczaj od 4 do nawet kilkudziesięciu kanałów.
  • Wsparcie PoE – monitoring Uniarch wspiera PoE, dzięki czemu możesz wybrać rejestrator ze wbudowanym switchem PoE, oszczędzając na prowadzeniu dodatkowego okablowania zasilającego system kamer IP.
  • Pojemność HDD – im wyższej jakości obraz chcesz rejestrować oraz im wyższa liczba kanałów, tym większy dysk twardy musisz wybrać i zamontować w rejestratorze IP.
  • Montaż zewnętrzny i wewnętrzny – w ofercie monitoringu Uniarch możesz znaleźć zarówno urządzenia przeznaczone do montażu wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, zaprojektowane w odpowiedniej klasie szczelności IP.
    • Istniejąca infrastruktura – pamiętaj, że jeśli posiadasz już działający system kamer telewizji przemysłowej CCTV w technologii analogowej, to może się okazać, że nie musisz ich wymieniać. Wystarczy poszukać rejestratora hybrydowego, który pozwoli Ci podłączyć istniejące kamery i rozbudować system o urządzenia IP.Pamiętaj, że w doborze odpowiedniego urządzenia mogą Ci pomóc specjaliści zajmujący się sprzedażą sprzętu do monitorowania domów i firm. Takich fachowców spotkasz m.in. w sklepie internetowym EC System. Ile kosztuje monitoring Uniarch dla domu jednorodzinnego? Monitoring Uniarch dla domu jednorodzinnego można wykonać już w cenie kilku tysięcy złotych, uwzględniając zakup, montaż oraz konfigurację kilku kamer i rejestratora. Oczywiście im bardziej rozbudowany system, tym wyższa cena. Ile kosztuje monitoring Uniarch dla firmy? Firmy mają zazwyczaj wyższe wymagania, niż domy jednorodzinne. Cena monitoringu Uniarch dla firmy zaczyna się zazwyczaj od około 5000 zł za zestaw składający się z rejestratora oraz kilku kamer. Pamiętaj, że na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać! Jeżeli potrzebujesz większego rejestratora i więcej kamer, to koniecznie kup je już na starcie! Wybierz uniwersalny monitoring Uniarch w rewelacyjnej cenie! Jeżeli poszukujesz dobrego dostawcy profesjonalnych urządzeń do systemów monitorowania wizyjnego swojego domu lub firmy, to skorzystaj z oferty sklepu internetowego EC System! W szerokim asortymencie znajdziesz uniwersalny monitoring Uniarch w rewelacyjnej cenie. Doświadczeni doradcy handlowi zapewnią Ci fachowe wsparcie w doborze produktów i przygotują dedykowaną ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *