Grzegórzki – krakowska dzielnica, w której warto zamieszkać

Zakup nowego mieszkania jest bardzo ważną decyzją, dlatego warto ją dobrze przemyśleć przede wszystkim pod kątem lokalizacji.

Własne cztery ściany są marzeniem wielu par i rodzin. Stojąc przed zakupem lokum w stolicy województwa małopolskiego, należy przed wszystkim rozważyć wybór pomiędzy rynkiem pierwotnym a wtórnym, metraż nieruchomości oraz oczywiście jej usytuowanie, dzięki któremu dojazd do pracy i pozostałych części aglomeracji nie będzie sprawiał większych problemów.

Dobra lokalizacja zapewniająca łatwy dojazd do pracy i szkoły

Nowe mieszkania na Grzegórzkach w Krakowie są bardzo dobrym wyborem dla rodzin, które chcą, aby komunikacja z najważniejszymi dla nich częściami miasta nie była utrudniona. Przeprowadzony w 2017 roku Ranking Dzielnic Otodom ukazuje, że mieszkańcy tej właśnie dzielnicy uznają dojazd z ich miejsca zamieszkania do szkoły czy pracy jako łatwy. Grzegórzki w tym aspekcie zajęły bardzo wysokie – czwarte miejsce. Natomiast w kwestii możliwości spędzania wolnego czasu plasują się jeszcze o jedną pozycje wyżej. Osoby zamieszkujące to osiedle polecają je ze względu na dużą liczbę ciekawych miejsc (m. in. kina, restauracje, kawiarnie), do których mogą zawitać po pracy czy spędzać czas podczas weekendów.

Nowe mieszkania na Grzegórzkach w Krakowie – bezpieczne miejsce dla rodzin

Mieszkania na Grzegórzkach wznoszone są na nowoczesnych osiedlach, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Przykładowo, inwestycja Art City ma do zaoferowania 24-godzinny monitoring, a cały jej teren jest zamknięty dla osób z zewnątrz. Takie rozwiązane pozwala również na niemartwienie się o swoje mienie, ponieważ pojazdy właścicieli mieszkań także mają zapewniony najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zamknięte osiedla dają również odpowiednie poczucie swobody i dużej prywatności. Więcej na stronie https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-grzegorzki-krakow/.

Estetyczne budownictwo mieszkań na Grzegórzkach

Osoby szukające nieruchomości atrakcyjnych architektonicznie, powinny rozważyć ofertę nowych mieszkań na Grzegórzkach w Krakowie, ponieważ są one budowane zgodnie z panującą obecnie modą, dzięki czemu będą się one nowocześnie prezentować przez wiele lat. Zaletą nowoczesnych mieszkań na Grzegórzkach jest nie tylko bryła samych budynków, ale również poziom wykończenia każdego z apartamentów. Duże, otwarte przestrzenie oraz materiały wykończeniowe wysokiej jakości sprawiają, że wygoda oraz komfort zamieszkania jest na bardzo wysokim poziomie.

Mieszkania na Grzegórzkach z opcją wykończenia pod klucz

Wśród ofert nowych mieszkań na Grzegórzkach w Krakowie można znaleźć nieruchomości, które są gotowe do zamieszkania od zaraz. Wybierając opcję wykończenia pod klucz można zaoszczędzić bardzo wiele czasu i niepotrzebnego stresu związanego m. in. z zatrudnieniem ekipy wykończeniowej. Powierzając całe zadanie firmie deweloperskiej, otrzymujemy profesjonalne doradztwo i pełną specyfikację w kwestii materiałów użytych do wykończenia apartamentu, jak i całe niezbędne wyposażenie mieszkania, w którym zawarte są m. in. meble, sprzęty gospodarstwa domowego czy biała armatura.

Źródła:

https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/landingi-editor-uploads/Wtc0cc7t/OTODOM_Ranking_Krakow_20170915_web.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *