Gdzie kupić wyprawkę dla niemowlaka?

Zakup wyprawki dla niemowlaka to nie lada wyzwanie. Jako rodzice nie chcemy pominąć żadnego z niezbędnych jej elementów. Gdzie zatem kupić wyprawkę dla niemowlaka? Na co zwrócić uwagę, żeby nie zbankrutować?

Może pożyczyć od znajomych?

Wiele kobiet, których dzieci już są starsze, z chęcią pozbędzie się wyprawki po swoim maluszku. Warto popytać znajomych i rodzinę w tej kwestii. Niektóre osoby nie tylko nam pożyczą, ale nawet oddadzą te rzeczy na własność. Wózek, ubranka, zabawki – warto sprawdzić, czy ktoś nie chce oddać akcesoriów, które będą nam potrzebne przez pierwsze miesiące życia naszego dziecka.

Kupno używanych rzeczy

Kolejny sposób na pozyskanie wyprawki to zakup używanych rzeczy. Wiele ofert możemy znaleźć na dużych portalach internetowych czy lokalnych serwisach aukcyjnych. Warto wybierać sprzedawców mieszkających w pobliżu, co pozwoli nam na obejrzane towaru przed jego zakupem. Warto zastanowić się nad kupnem używanego wózka, ale odradzamy w ten sposób kupno fotelika samochodowego. Może on być uszkodzony w wyniku wypadku lub kolizji drogowej, co może mieć wpływ na brak zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dla naszego maluszka. W celu zakupu ubranek można odwiedzić second handy. Można w nich znaleźć naprawdę ładne ubrania w atrakcyjnych cenach. Cześć z nich jest kilka razy użyta, a niektóre nawet mają jeszcze metki.

Internet

Kolejne miejsce, gdzie możemy szukać wyprawki dla niemowlaka, to Internet. Dzięki porównywarkom cenowym możemy odnaleźć wiele atrakcyjnych ofert. Zazwyczaj ceny w sieci są niższe o około 20% niż te oferowane w sklepach stacjonarnych. Internet to największe źródło, z którego możemy czerpać kompletując wyprawkę dla noworodka.

Sklepy stacjonarne

Tradycyjną formą robienia zakupów są oczywiście sklepy stacjonarne. Polecamy to rozwiązanie zwłaszcza przy zakupie ubranek czy pościeli – możemy sprawdzić, z jakiego materiały są wykonane i mieć pewność, że będą przyjemne w dotyku. Wózek także warto zobaczyć przed podjęciem ostatecznej decyzji – jego waga, wykonanie i jakość lepiej przetestować osobiście.

Czas na zakupy!

Skompletowanie wyprawki jest czasochłonne i warto rozpocząć cały proces odpowiednio wcześnie. Problemem może się okazał całościowy koszt – jednorazowo na zakup wszystkich potrzebnych gadżetów wydamy nawet kilka tysięcy złotych. Szybka gotówka może się w tej sytuacji okazać dobrym rozwiązaniem. Szybka gotówka często może być spłacana w ratach, dzięki czemu możemy rozłożyć wydatek w ratach. Nie należy zapominać, że szybka gotówka podlega takiemu samemu obowiązkowi regularnej spłaty, jak każda pożyczka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *