Do jakich prac warto wypożyczyć agregat malarski HVBAN 1395 HD (Mark VII)

Prace remontowe wymagają maksymalnej precyzji. Jednocześnie, aby przyspieszyć ich jakość należy stosować odpowiednie sprzęty. Doskonałym wyborem są agregaty malarskie. Świetnym wyborem może być agregat malarski HVBAN 1395 HD. Czas poznać jego zalety i dowiedzieć się, do jakich prac warto go wypożyczyć.

Agregat malarski HVBAN 1395 HD – doskonałe parametry techniczne, dzięki którym jakość prac będzie na najwyższym poziomie 

Trafnym wyborem do wielu prac jest  agregat malarski HVBAN 1395 HD. Wyposażony został w niezwykle wydajny silnik elektryczny szczotkowy. Dzięki temu nie trzeba zasilać urządzenia paliwem stałym. Oczywiście to przekłada się na komfort prac, ale jest też rozwiązaniem zdecydowanie bardziej ekologicznym. Warto też zwrócić uwagę na maksymalne ciśnienie na wyjściu, które w tym przypadku wynosi 230 barów. Dzięki temu można nim nakładać różne materiały w sposób niezwykle szybki, a przy tym na dużej powierzchni. Jego spektrum zastosowania jest jednak zdecydowanie większe i agregat można wykorzystać także do nałożenia szpachli czy gładzi przeznaczonych do natrysku hydrodynamicznego. Warto jeszcze zauważyć, że urządzenie doskonale pracuje nawet w trudnych warunkach. Możecie nim nałożyć aż 6 litrów farby na minutę, co rzeczywiście jest dobrym wynikiem. 

Agregat malarski HVBAN 1395 HD – do jakich prac warto wypożyczyć taki agregat? 

Agregat malarski zapewnia komfort i wygodę pracy, ale też zwiększa jej bezpieczeństwo. Dzięki temu, że za jego pomocą można nakładać zarówno farbę epoksydową, jak i szpachlę wiele prac remontowych czy budowlanych można przeprowadzić jeszcze szybciej. Nie trzeba też obawiać się marnowania czy wypływu materiałów, co relatywnie wpływa na koszty, obniżając je. To świetny wybór dla małych, średnich czy dużych firm, które chcą wiele prac wykonać niezwykle szybko, ale przy tym zależy im na jakości. Takie agregaty można wykorzystać przy nakładaniu szpachli w domach deweloperskich, które wykańczane są pod klucz. Doskonały efekt, szybki czas realizacji pracy, ale też niemarnowanie materiału sprawia, że po wynajem agregatu malarskiego sięgają najlepsi fachowcy. Jednocześnie agregat jest mobilny i relatywnie lekki. Dzięki temu można z niego korzystać w różnych pomieszczeniach. Oczywiście należy zdawać sobie sprawę, że tak profesjonalne urządzenie nie jest tanie i zakup go może przewyższać możliwości firmy. Na szczęście istnieje inna możliwość, a mianowicie wypożyczenie agregatu malarskiego HVBAN 1395 HD. Takie rozwiązanie jest naprawdę opłacalne i rzeczywiście pozwala znacząco obniżyć koszty pracy. Nie trzeba też obawiać się o sprawność urządzenia, które jest regularnie serwisowane. 

Profesjonalne urządzenie do zadań remontowo-budowlanych

Trzeba przyznać, że agregat malarski HVBAN 1395 HD jest niezwykle wydajny, a przy tym można nim nakładać wiele materiałów. Nadaje się do nakładania farb epoksydowych na ściany, ale też do zabezpieczania materiałów bardzo delikatnych, takich jak drewno. Agregat jak najbardziej nadaje się do nakładania na stal. HVBAN 1395 HD jest wręcz rekomendowany jako jeden z mocniejszych elektryków, a więc można spokojnie na te konstrukcje stalowe nakładać ciężkie epoksydy jak również niektóre farby przeciwogniowe o zawartości w granicach 80% cząstek stałych. Agregat malarski HVBAN 1395 HD jest stworzony do nakładania powłok zarówno wodnych jak i rozpuszczalnikowych. W agregacie HVBAN 1395 HD zainstalowany jest silnik bezszczotkowy. 

Agregat malarski HVBAN 1395 HD możesz wypożyczyć w firmie RESIN Przemysłowe Techniki Lakiernicze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *