Apartamenty w Gdańsku

Polskie wybrzeże oferuje mnóstwo atrakcji ciekawych miejsc. Nic więc dziwnego, że deweloperzy sprzedają tam nowe lokale zarówno w celach mieszkaniowych, jak i turystycznych oraz inwestycyjnych.

Majętni ludzie już dawno wyczuli, skąd wieje wiatr na naszym wybrzeżu. Od kilku lat masowo wykupują grunty pod zabudowę. Umieszczają na nich swoje luksusowe apartamentowce, które są potem wykupywane przez…innych zamożne osoby. W ten sposób napędza się ogromny popyt, który ma jednak swoje biznesowe uzasadnienie. Posiadanie mieszkania nad morzem to sposobność do wynajmowania go turystom. Ci, którzy cenią sobie dobre warunki na urlopie są w stanie płacić nawet kilkaset złotych. Piękny widok z okna, bliskość plaży i ośrodków turystycznych to dla nich wystarczający argument. Są w stanie dla niego wydać na wczasy tyle, ile wydaliby przez dwa tygodnie w greckim, czy hiszpańskim kurorcie. Z tego powodu raz zakupione mieszkanie ma szansę szybko się zwrócić. Stopa zwrotu jest bowiem o wiele wyższa, niż na tradycyjnych lokatach bankowych co sprawia, że lokale takie są bardzo chętnie kupowane.

Linia brzegowa i nie tylko

Nie tylko lokale wybudowane w pobliżu linii brzegowej cieszą się sporym popytem. Wystarczy, by taka inwestycja była umieszczona w spokojnej okolicy, najlepiej z widokiem na morze, by wzbudzała wielkie zainteresowanie. Potencjalni nabywcy cenią sobie ładne widoki, ale też ciche sąsiedztwo. Przykładem mogą być liczne inwestycje firmy Polnord. https://www.polnord.pl/oferta/gdansk/

Każdy znajdzie coś dla siebie

Trójmiasto odwiedzają nie tylko Polacy, ale też osoby z zagranicy – głównie Niemcy i Rosjanie, ale też ludzie innych narodowości. Nie tylko dla nich jednak przygotowano tę ofertę. To także znakomity pomysł dla młodych, którzy właśnie w Gdańsku pragną budować swą przyszłość.Przy odpowiednich możliwościach finansowych własne mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdańską nie musi być wcale odległym marzeniem. Rodziny pokochają takie miejsca, ponieważ bliskość terenów zielonych to spokojne życie. Dobry dojazd do centrum zapewnia bliskość miejsc pracy. Łatwo można otworzyć też coś swojego, bo Trójmiasto tworzy dobre warunki do rozwijania biznesu na przykład w branży turystycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *